Дизайн будинку в середземноморському стилі

Дизайн будинку в середземноморському стилі

Розкішний будинок розташований на іспанському узбережжі, що послужило відправною крапкою в створенні дизайну інтер'єрів резиденції. Традиційна обробка, палацова розкіш, трохи рустика і марокканські мотиви – усе це органічно переплетене в дизайні будинку.

Вхідна група – це колони, арки, які завбачливо закриті розсувними скляними безрамними панелями, за якими розташована простора веранда. Обробка веранди – білий мармуровий підлогу, грубо оштукатурені стіни, масивні балки на стелі, дерев'яні двері і ставні на вікнах. Всі ознаки стилю рустик, але меблі немов зібрана із різних епох, об'єднуючий момент – це легкість і білий колір. Як і личить стилю рустик, велику увагу приділено світильників, підвісні люстри виготовлені у формі старовинних вуличних ліхтарів з чорного металу і прозорого скла.

Їдальня виконана в аналогічному стилі. Обробка в стилі рустик, витончені палацові стільці, масивний дерев'яний стіл зі скляною основою і чудова люстра.

Кальянная оформлена в традиційному марокканському стилі. Склепінчасті стелі оздоблені натуральним каменем, мармурова підлога, низька зручні меблі і яскраві подушки з східними мотивами.

Єдиний недолік затишній вітальні — це маленькі вікна, тому всі приміщення покрито білою штукатуркою. На підлогах керамограніт вершкового кольору. У декорі вітальні першу скрипку грає меблі та аксесуари. На стінах багато картин та чудові ковані бра інкрустовані камінням.

Спальня декорована в традиційному середземноморському стилі. Світла обробка стін і стелі, багато світла і текстилю.

Родзинка будинку – це кімната відпочинку в мансардному поверсі. Дизайнери розкрили стельовий простір і декорували його балками, що візуально зрозуміло стелю і наповнило приміщення повітрям. Простір поділено на дві зони – зону релаксації і биллиардную. У зоні відпочинку розташована м'яка група, два білих дивана розділяє великий мармуровий стіл, який є осередком з відритим вогнем, передбачається, що можна в процесі спілкування варити каву на відкритому вогні.

Рубрики: