Дизайн розкішної вілли в стилі контемпорарі

Дизайн розкішної вілли в стилі контемпорарі

Стиль контемпорарі в оформленні інтер'єрів активно набирає шанувальників, що логічно, тому що увібрав в себе кращі елементи з інших стилів. Мінімум меблів, максимум світла і повітря – з мінімалізму, свободу – з лофту, стримані тони – з сучасної класики і активні нестандартні аксесуари з ар-деко.

Дизайн вілли в стилі контемпорариПройти повз такого інтер'єру просто неможливо, а якщо в цьому стилі оформлена величезна вілла – це просто захоплення і маса нових ідей!

До загальних приміщень можна віднести об'єднане простір вітальні, їдальні і кухні. Як і належить стилю контемпорарі – обробка стриманих тонів, прямі лінії і чисті. Оздоблювальні матеріали — натуральні. Основний акцент – на деталях. Чудове дизайнерське фіолетове крісло, розкішний камін кольору венге і акваріум в стіні.

Напевно, саме про такий домашній кухні мріють кухаря з зірками Мішлен. Ідеально продумане розташування робочих поверхонь, нічого зайвого, найсучасніша техніка, при цьому робочий процес зрито від сторонніх очей.

Їдальня може вмістити будь-яку компанію, крім столи зі стільцями, тут є зручний диванчик і барні стільці.

Ну, а для любителів активного відпочинку або читання за келихом хорошого віскі – поруч розташована більярдна-бібліотека. Дизайн цього приміщення трохи брутальний, багато масивної дерев'яної меблів, але при цьому приміщення залишається просторим і неперегруженным.

Стиль контемпорарі продовжується і в оформленні спальні. Мінімум меблів, дерев'яна обробка підлоги і стіни біля ліжка, консоль з зістареного дерева. Все просто і в той же час – розкішно. Ванна кімната – це зона релаксації. Велика площа скління, поєднання дерева, натурального каменю, скла та керамічної плитки – все легко і повітряно. При бажанні після ванни можна помилуватися довколишніми краєвидами на затишному диванчику.

Описувати басейн і оформлення цього приміщення немає сенсу. Фотографії передадуть всю пишність і зручність цієї зони. Єдине про що неможливо промовчати – це гармонія кольору, оздоблення та різних сценаріїв освітлення.

Рубрики: