Гармонія природи та архітектури в проекті будинку з плоским дахом

Гармонія природи та архітектури в проекті будинку з плоским дахом

Найцікавіші проекти завжди народжуються, коли перед архітекторами поставлені спочатку складні завдання. Проект будинку з плоским дахом був побудований для британської пари, яка хотіла насолоджуватися у новому будинку природними видами і тишею, далеко від міського шуму.

Проект будинку з плоским дахом Ділянка розташована на крутому схилі пагорба, де ростуть оливкові дерева і виноградники. Архітектори вирішили максимально органічно вписати новий будинок в навколишній ландшафт, практично стер грань між внутрішніми приміщеннями і навколишньою природою.

Саме незвичайне в цьому проекті – це форма будинку і плоский дах. Якщо дивитися на будинок зверху – це безперервна ламана лінія. Вхід в будинок розташований в самій верхній точці будинку, там же – в'їзд в гараж. Головний фасад будинку оздоблений традиційним португальським каменем, інші фасади та дах будинку – оштукатурені «під бетон».

Кожне приміщення будинку має свій вихід у внутрішній двір і велику площу скління, в сонячну погоду можна закрити віконниці з дерев'яних ламелей. Ще одне нестандартне рішення – це імпровізоване патіо всередині будинку, між вітальнею і хазяйської спальнею, під дахом з дерев'яних балок. Внутрішня обробка патіо – натуральний камінь. На самому нижньому рівні розташована тераса під дерев'яним навісом та басейн у формі довгастого багатокутника. У внутрішньому дворі викопали невеликий ставок.

Дизайн інтер'єрів виконаний в сучасному стилі, він лаконічний, майже мінімалістичний. В оформлення вітальні і кухні додані елементи індустріального стилю. Білі глянцеві поверхні кухонного гарнітура гармонують з нарочито брутальної обробкою стін і стелі «під бетон». Традиційні люстри замінюють лампи на чорному проводі, в різних приміщеннях вони розрізняються по довжині і розмірами. М'які меблі і обідня група виконані в стилі 60-х років минулого століття зі світлого дерева.

Рубрики: