Модернізація історичного будинку в григоріанському стилі

Модернізація історичного будинку в григоріанському стилі

Англійці, як ніхто в світі, відрізняються консерватизмом і любов'ю до традицій, але бажання оновлення і модернізації життєвого простору не чуже і цієї нації.

Модернізація історичного будинку в стилі грегоріанському

Замовники побажали збільшити житловий простір свого будинку, будівлі 18 століття. Будинок в григоріанському стилі відноситься до будівель, що входять в перелік що означає – будівля, що представляє історичну цінність.

Зрозуміло, що фасад і внутрішні приміщення не можна перебудовувати. Дизайнери та архітектори запропонували сміливе рішення – відійти від традиційних шаблонних рішень і створити сучасну прибудову з боку внутрішнього двору, яка органічно увіллється в існуючий архітектурний ансамбль. Внутрішній двір будинку великої площі, тому крім прибудови в глибині двору звели літній будиночок.

До старовинного будинку прибудували сучасну кухню-їдальню і кінозал, реконструкції також приймати участь вітальня і робочий кабінет. Традиційна фасадна обробка з цегли була відразу відкинута, вирішили створити повітряні приміщення зі скла. Лише невелика частина фасадної стіни їдальні-кухні оздоблена облицювальною цеглою в колір основного будови.

Двері в прибудованих приміщеннях – скляні розсувні, щоб максимально об'єднати внутрішні простору з садом. Кухня розташована на верхньому рівні, а кінозал в бельетажі. Дизайнерські хитрощі допомогли позбутися в кінозалі від відчуття підземного приміщення, скляна фасадна стіна з розсувними дверима наповнює кімнату світлом і обсягом, а спеціально створений спуск робить простір вільним і єдиним з природним ландшафтом.

Невеликий літній будиночок — це приватна територія, з великою площею скління. Від сторонніх очей внутрішні кімнати приховані за дерев'яними фасадними рейками, які відмінно пропускають сонячне світло.

Дизайнерам вдалося об'єднати століття, в архітектуру вісімнадцятого століття інтегрувати прибудову 21 століття, при цьому зберігши загальний архітектурний ансамбль. Сучасні будови не виглядають чужорідними – вони вже частина історії цього будинку.

Рубрики: