Як побудувати новий будинок і обійти місцеве законодавство?

Як побудувати новий будинок і обійти місцеве законодавство?

Цей будинок був побудований недалеко від рекреаційної зони біля озера. Незвичайна архітектура будинку продиктована практичними і економічними мотивами господаря.

Необхідно було спроектувати будинок з видом на озеро. Але замовника злякали високі податки на прибережну нерухомість, тому він придбав і витягнутий вузький ділянку у 2000 метрів від берега озера. Незважаючи на невдалий вибір ділянки під будівництво, будинок повинен був стати затишним любовним гніздечком і будинком для майбутніх дітей. Будинок повинен був вразити майбутню дружину і продемонструвати їй уміння планувати сім'ю і управляти сімейним бюджетом.

Ще одна складність, яку треба було подолати, це рішення муніципалітету, яке передбачає, що на цій території можна будувати будинку не вище двох поверхів. З допомогою юристів, знайшли лазівку в законодавчому акті, в ньому не було зазначено, що другий поверх повинен знаходитися на даху першого. Так вийшов другий поверх – вежа, спрямований прямо на необхідний вид озерного берега. Після будівлі будинку, в муніципальне рішення було внесено зміну.

На вузькій ділянці був побудований витягнутий на всю довжину ділянки будинок з господарською спальнею на другому поверсі. Другий поверх розташований вище верхівок дерев і дахів навколишніх будинків. Нічого не заважає насолоджуватися з балкона чудовими видами, при цьому економити на податках. Крім спальні на другому поверсі розташований просторий санвузол.

Усі приміщення в будинку розташовані один за одним – гараж, басейн, коридор з санвузлом, їдальня, вітальня, кухня і дві спальні для дітей з окремими санвузлами.

Оформлення фасадів також базується на мотивах економії, всі фасади обшиті різнобарвним сайдингом. Внутрішня обробка приміщень – лаконічна і практична, в обробці переважає білий колір. Фотографії будинку були зроблені за декілька днів до весілля господаря. Новий будинок готовий прийняти молодят, які вдихнуть у інтер'єри життя, і можливо, незабаром тут буде лунати дитячий сміх.

Рубрики: