Затишна вілла на Сардинії – зразок італійського стилю

Затишна вілла на Сардинії – зразок італійського стилю

Італійський стиль в дизайні та архітектурі – неповторний, наповнений спекотним південним сонцем, тягучим повітрям оливкових гаїв і свіжістю морського бризу. Вони мають багато спільних рис з середземноморським стилем, але дух Італії індивідуальний і багатогранний.

В архітектурі – це практично завжди еклектика в часі. Використання автентичних природних матеріалів – пісковика, натурального каменю, черепиці, виготовленої за багатовіковим традиціям. Ви навряд чи знайдете хоч один будинок в Італії, особливо на півдні, де не використовуються ці матеріали, де традиції архітектури і будівництва не переплетені з сучасними архітектурними тенденціями.

Будова розташоване на пагорбі, з ділянки відкривається чудовий вид на морську затоку. Вілла невелика одноповерхова, внутрішній двір розділений на два рівня . Верхній двір – невеликий і вузький, а нижній ярус – це чудова зона відпочинку з басейном в стилі римських терм.

Внутрішні приміщення вілли, також не можуть похвалитися простором, але це дуже характерно для італійських будинків. В обробці фасадів використано місцевий натуральний камінь вулканічних і осадових порід. Облицьований натуральним каменем внутрішній двір, сходи до басейну і зона відпочинку.

Головний вхід у будинок має невелику терасу і веде в кухню-вітальню. В оформленні кухні вітальні переважає білий колір. Індивідуальність інтер'єру надає поєднання сучасного білого глянсового кухонного гарнітура зі старовинними меблями, милими аксесуарами і стельовими світильниками з чорного металу. Особливої уваги заслуговує оформлення вікна. Безрамне скління перетворює вигляд з вікна в мальовничу картину, гідну пензля великих італійських живописців.

Одна спальна кімната сполучена з вітальнею, відокремлює два простори – портьєра. З спальні є також свій вихід на терасу перед будинком. Спальня оформлена в морському стилі.

Друга спальня відокремлена від загальних приміщень, має свій вихід у внутрішній двір і окремий санвузол. Підлога в спальні викладена керамічною плиткою, що дуже характерно для італійських будинків, стіни оздоблені шпалерами в пастельних тонах. Незважаючи на невеликі розміри, спальня не здається маленькою, вона затишна і світла.