Робота дизайнера-початківця

Робота дизайнера

Робота дизайнера-початківця

Цю мадридську квартиру не можна називати дизайнерським проектом. Всі інтер'єри створені господинею дому Соледад Суарез де Лезо. Юрист за освітою, Соледад змінила своє життя, відправившись на навчання в британській Школі дизайну. Два роки навчання в «Inchbald School of Design» і роботи на аукціонній фірмі «Крісті» дали свої плоди. Повернувшись у Мадрид, дівчина повністю присвятила себе дизайну, почавши з власного будинку.

Говорити про повноцінне дизайні будинку не можна, у кожній кімнаті дизайнер намагалася втілити якусь концепцію. Так, вітальня досить вдало імітує стиль модерн, у вхідному холі видно класичні мотиви часів захоплення Європи Єгиптом, в деяких приміщеннях можна відстежити африканський стиль.

Такі моменти роблять будинок різноманітним і оригінальним, незважаючи на еклектику. Квартира в Мельбурні Район Сент-Кильде в Мельбурні ( Австралія ) нічим не примітний. Квартира художників – дизайнера Челсі Хинг і фотографа Ніка Эпифанидиса не виділяється величезними розмірами кімнат, двоповерхової плануванням. Але в стандартному будинку художники зуміли створити елітну атмосферу.

Контрастна колірна гамма темно-синіх або чорних стін з яскравими прикрасами не виглядає нарочито, очевидно – відповідаючи смакам господарів. Більшість предметів меблів, прикрас, освітлення – відрізняються оригінальністю. Частково це вінтажні примірники ( як світильники Gaetano Sciolari ), придбані на аукціонах, інша частина – дизайнерські роботи, створені самостійно або замовні.

До сучасних творів належать оттоманка «Fat Fat» від Патрісії Уркіола, диван «Strata» роботи студії «King Furniture», оригінальні книжкові полиці «Vitsoe» дизайнера Дітера Рамса. Прикраса кухні — портрет шеф-кухаря «Le Chef De l'hotel Chatham» художника Вільяма Орпена. Источник сайт http://nakablychkah.info

Tags: